Palatab

Jock Itch – przyczyny, objawy …

Jock Itch - przyczyny, objawy ...

Nie byłoby w tym o charakterze powtarzającym się swędzenie w okolicy pachwiny, gdy rodzaj grzyba (grzybica podudzi) rozwija się tam. Występuje bardzo często u mężczyzn i chłopców, a także powoduje grzybicy i grzybicy. Obecność wilgoci jest główną przyczyną coraz jock swędzenie. Może rozwijać się na fałdach pachwinie.

Jock grzybica zawsze ogranicza się do obszarów narządów płciowych i pachwin i nie rozprzestrzenił się na inne części ciała.

Lekarz może łatwo zidentyfikować Jock swędzenie na badaniu fizykalnym chorego pachwinie. Biopsja skóry odbywa się do wykluczenia innej formy infekcji, takich jak egzema, grzybica, liszajec, łupież rumieniowy, zapalenie skóry, wysypka ciepła i łuszczycy. W razie potrzeby, bakteryjne kultury badanie odbywa się dla potwierdzenia obecności Staphylococcus.

Od Jock grzybica jest spowodowana nadmiarem wilgoci, ważne jest, aby zachować pachwinie czyste i suche. Umyć wodą z łagodnym środkiem czyszczącym 2-3 razy dziennie. Używaj tylko bieliznę bawełnianą, która absorbuje wilgoć i utrzymać suchość. Nie stosować żrących środków czyszczących i mydła do prania ubrań. Można również stosować krem ​​hydrocorticosone i Lotrimin krem ​​na pachwinie dwa lub trzy razy dziennie.

Alternatywnie, można moczyć pachwiny przy użyciu wilgotnej szmatki nasączonej w rozcieńczonym roztworze octu. Spróbuj kąpieli w wannie zawierającej rozcieńczony wybielacz Clorox.

Jeśli infekcja nie ustąpi z domu środków, wówczas można zastosować miejscowo kremy zawierające mikonazol lub klotrimazol. W przypadku, gdy zakażenie staje się ciężka, należy skonsultować się z lekarzem, aby uzyskać odpowiednie leki przeciwgrzybicze. Lekarz może również przepisać antybiotyki do zarządzania infekcję bakteryjną.

Zdjęcia Jock Itch :

Zdjęcia, Zdjęcia, Obrazy i Zdjęcia Jock Itch

Jest to łatwe, aby zapobiec Jock swędzenie, jeśli przestrzegać pewnych wytycznych w ubraniu. Zawsze utrzymuj pachwiny suche i wilgotne darmo.

Unikaj noszenia ciasną odzież, która powoduje podrażnienie. Czy często nie zmienić mydła lub perfumy. Zmień bieliznę dwa razy dziennie.

Po kąpieli można stosować przeciwgrzybicze proszek do zapobiegania infekcji grzybiczej.

RELATED POSTS

 • Jock Itch Home Remedies, objawy …

  Grzyby, które są odpowiedzialne za zakażenia jock swędzenie, który jest jednym z najbardziej powszechnych rodzajów zakażeń grzybiczych i należy do grupy grzybów zwanych dermatofity. Grzyby te…

 • Jock Itch Leki przeciwgrzybicze, leki grzybica jock.

  Sortuj ‚1’ gt; Sortuj Filter ‚1’ gt; Filtr Początek zawartości dialogowym Zamknij Back End treści dialogowym Jock Itch Leki Swędzenie i dyskomfort w okolicy narządów płciowych może znacznie…

 • Strona główna zadośćuczynienie za Jock Itch …

  Będziesz miał okazję spojrzeć na najlepszych prostych środków domu grzybica jock w tym artykule. Jock grzybica jest to rodzaj grzybicy, które mogą być widoczne na skórę, włosy i paznokcie….

 • Jak pozbyć się Jock Itch …

  Objawy Jock Itch Czy Twój pachwiny płonie, łuszczenie, łuszczenie, czerwone i swędzące? Czy to wszystko na ślub wślizgu, wewnętrzne ud i tylnych, jak również? Masz jock swędzenie. Co powoduje…

 • Jak leczyć Jock Itch Z Sudocrem …

  Jock grzybica (lub grzybica podudzi) jest zakażenie grzybicze skóry często występujący w pachwinie, pośladków lub ud wewnętrznych. Chociaż powoduje dyskomfort i swędzenie, może być łatwo…

 • Strona główna zadośćuczynienie za Jock Itch …

  Objawy i oznaki takie jak swędzenie, nieprzyjemny zapach lub piżmowy, ból i czerwone lub różowe wysypka w fałdach pachwinie. Podczas uprawiania dobre nawyki dotyczące higieny skóry może…

Comments are closed.