Palatab

Jak Grow cytryna drzewo w …

Jak Grow cytryna drzewo w ...

Po wizycie w Sorrento we Włoszech w kwietniu 2000 roku, byliśmy natychmiast oczarowany wszystkie cytryny wspaniałych drzew zdobiących włoskiego wybrzeża. Przez cały Amalfi i Sorrento widzieliśmy wspaniałe sceny Sorrento drzew cytrynowych w terakotowych donicach zdobiące fronty fronty domów, sklepów i sposobów brukowiec zaułek.

Wiedzieliśmy, że właśnie tam i wtedy chcieliśmy coś równie malowniczą na naszym podwórku. Więc posadziliśmy drzewa cytrynowego w zbiorniku!

Naprawdę chcieliśmy przywrócić Lemon Tree Sorrento do USA, ale dlatego, że nie chciało mi się przemycić coś do kraju, zdecydowaliśmy się na kolejną najlepszą możliwą opcją – cytryna drzewo Eureka. Ten Eureka jest usiane owoców i jest bardzo zadowolony ze swojego domu w pojemniku w kształcie urn. W zimie, kiedy chłodna pogoda kusi owoce dojrzewają, drzewo cytryna jest absolutnie wspaniała scena w ogrodzie.

Ta mała cytryna drzewo jest nasz przypomnieniem naszej podróży do Włoch i jesteśmy szczęśliwi, że mamy go na naszej rodziny w ogrodzie.

Wysychaniu w puli . Uprawy tej Lemon Tree ma kilka wyzwań, ponieważ ciepło w sezonie letnim można szybko wyschnąć pulę. Jeśli drzewo jest starszy i korzeń związane, będą na pewno wyschnie szybciej, zwłaszcza w tamtejsze szukających terakotowych donicach. Często będzie pocić się wodę, która zachowa przeszklone pot. Mamy od przeszczepiono ją do oszklonej garnku widać na tych zdjęciach i jest znacznie szczęśliwszy. Potrzeba spójnego podlewania podczas upalnych tygodniach, aby upewnić się, że drzewo pozostaje nawilżona i szczęśliwy. Niestety nie było kilka razy, kiedy zapomniał napoić nasze małe cytryny i owoce stały się miękkie i odwodnione. Pula przeszklone pomaga, ale nie można zmienić za zaniedbania.

podlewanie: Aby utrzymać konsekwentnie podlewać, dodaliśmy linię nawadniania do garnka. Teraz drzewo cytryna jest w pełny cykl owocowania ponownie, ponieważ jest uzyskanie spójnego wody musi pozostać zdrowym. Kolejnym krokiem dodaje odkryliśmy, aby pomóc utrzymać w nawodnienia jest mierzwa górną część puli. Używamy około 2- liści, które pozostały z przycinania żywopłotów nasze. Jeśli nie ma sposobu, aby umieścić automatyczny kroplówkę na garnku, następnie trzeba być spójne w ręku podlewania. Cokolwiek zrobisz, upewnij się, że cytryna dostaje stałą wodę.

Słowo ostrzeżenia o wyborze pot. Jeśli kiedykolwiek pomyśleć można przesadzić z puli pan wybiera, nie dostać pulę, która zwęża się na obręczy, jak ten nasz cytryna drzewo Eureka jest w To będzie bardzo trudne przyjąć zakład bez uszkadzania korzeni. Na szczęście ta pula jest wystarczająco duża, aby być trwałe Home Nasz Eureki.

Karmienie: Upewnij się, aby karmić swoje drzewa cytrynowe z dobrym nawozem organicznym. Pomyśl o wszystkich dzieckiem cytryny potrzebę zadbania drzew, więc upewnij się, aby dać drzewo wspaniałe jedzenie i składników odżywczych. Citrus potrzebują składników odżywczych, a ponieważ nie ma nigdzie na korzenie, aby wyjść na zewnątrz garnka, to tym bardziej ważne w cytrusów posadzonych w doniczkach.

Jednym z kluczowych smakołyk karmienie odkryliśmy, cytrusy nie może wchłonąć cynku i fosforanu w tym samym czasie. Byliśmy coraz zażółcenie między żyłach liści, najczęściej oznaką niedoboru składników odżywczych (Powszechnie albo cynku lub manganu w naszym powierzchni). Większość nawozów nie wydaje się pomagać aż znaleźliśmy tę wiedzę z badań danej uczelni. Po sprawdzeniu etykiety i znalezienie nawóz, który nie miał fosforan ale miał cynk i mangan, drzewo niemal natychmiastowe rozpoczęcie wygląda lepiej. Nadal nie potrzebują fosforu (Fosforu element – Fosforan oznacza sól zawierająca fosfor – będzie je zobaczyć zarówno zastosowanie w etykietowaniu). ale dopilnujemy, aby zmieniać karmienia co najmniej 6 tygodni.

. Sprawdź u lokalnego przedszkola. Można nawet rosną cytrusy na danym obszarze. Najlepszą radą, możemy dać ci jest, aby skonsultować się z lokalnym przedszkolu. Każdy region uprawy jest inny i rosnące strefy mogą się szybko zmieniać, nawet w odległości 10 mil od siebie. Więc udać się do lokalnego przedszkola i sprawdzić, jakie odmiany cytryny drzewo rośnie dobrze i poprosić o radę w jaki sposób można najlepiej rozwijać go na danym obszarze.

Cześć Carol,
Mieszkam w Bend, i przyniósł do domu drzewa cytrynowego z Tucson. Ciągle go wewnątrz w zimie, i mieć je na moim podwórku w okresie letnim. Ma cytryny na nią teraz, a także jej coraz więcej kwiaty. Mam nadzieję, że ta zima cytryny będą gotowe do odbioru.

Wychowałem jednym z nasion cytryny. Wystarczy namoczyć na kilka dni i rośliny (kilka – skoro nie możemy być pewni, które z nich będzie się zakorzenić). Booya. Koniec.

Jak długo od kiedy kwiaty najpierw chodź do cytryn są gotowe do odbioru. Miałem owoce na moim drzewa cytrynowego od września & to jest tylko po prostu obracając żółty ale nie jest jeszcze gotowa do odbioru. Jest w doniczce w przedniej ogrodzie, jestem blisko Bundaberg Queensland. Miałem ściółkę wokół górnej części garnka & Kiedy jest najlepszy czas, aby ponownie pulę?

Zwykle wydaje się to potrwać 6-8 iść z kwiatka na dojrzałych owoców. Nie wiem, czy nie jest koniecznie najlepszy czas do przesadzania. Prawdopodobnie przynajmniej nie wtedy, gdy pogoda jest szczególnie gorąco. Oto kilka informacji na temat transplantacji. Nadzieję, że pomaga. Powodzenia!

To trwa co najmniej kilka miesięcy za owoc iść z zielonego na żółty. Jeśli wielkość i kształt owoców jest poprawna, powinno być w porządku. Jeśli go porysować skórce i zapachu, powinno dać wskazówkę, którego owocem jest to zbyt.

Nie być lekceważące, ale dorastał w San Diego County. Jak trudne może być rosnąć ŻADNYCH cytrusy tam? Mieliśmy wszystko, rosnące w naszej stoczni; to nie fizyka jądrowa. Teraz, kiedy żyją w stanie Iowa, chciałbym znać jakieś sugestie od ludzi, którzy nie mieszkają w doskonałej uprawy cytrusów klimacie Kalifornii i na Florydzie. Każdy z Dakotach mających wielki sukces? Jesteście tymi, musimy usłyszeć.

Muszę help.i mieć 11 lat stare drzewa calamansi z Filipin, to sa rodzina z limonki, cytryny drzewa, ale nigdy nie dostać jakieś owoce yet.i mieszkają w Illinois .I umieścić w zimie mam ich uprawy w doniczkach one 2 w drzewo
Leasingu 7 stóp wzrostu .pls. Pomóż mi Kocham .thanks ogrodnicze Jestem advance

Mam zamiar rozwijać Eureka w pojemniku – balii 17 galonów, którą kwota ta powinna być na tyle duża, ale będzie to zbyt płytkie? Odpowiednie pojemniki, które kosztują fortunę! Rozmiar Planuję wykładając dno (które będę wiercić otwory w) ze żwiru i przy użyciu dobrej jakości mieszankę zalewania. Będzie to na moim balkonie, który ma około 12 sufitu. Jak duży to mogę się spodziewać, aby dostać? Muszę być w stanie przenieść go kiedy przenieść (jestem Wynajmujący).

Niestety, nie wiemy dosyć dać właściwą odpowiedź. Nasze przypuszczenie, że będzie w porządku. Zaczęliśmy semi-karła w garnku, gdy byliśmy wynajmu i zrobiło się tylko do około 4 w ciągu 3 lat, gdy tam byliśmy. Łatwe do przenoszenia, kiedy kupiliśmy nasze pierwsze miejsce. Płytkość, nie mamy odpowiedź. Najlepiej zapytać eksperta, może ktoś w lokalnej szkółce lub na dobrym forum ogrodniczej. Powodzenia.

Moi cytryna drzewo liście mają małe białe robaki na nich i liście zmieniają kolor czarny. Mam rozpyla ją Sevin Spray nadzieję, że będzie pozbyć się owadów. Jakakolwiek rada??

to jest wspaniałe, że jesteśmy jedyną dom na ulicy, bez drzewa cytrynowego w stoczni, i chciałbym, aby zrobić jeden na pokładzie! dzięki za inspirację

Mój mąż wyciągnął dwa kiełki cytrynowe z naszego kompostu stos ubiegłym roku i zasadził je. Mają kwitła, około 12 cali wysokości i ma jeden pączek w górnej części rośliny. Jak nasiona pochodziły z cytryny kupowanych w sklepie spożywczym Zgaduję, że są ze źródeł komercyjnych, standardowych drzew. Mieszkam w strefie 7 tak będą musieli przynieść je do środka, gdy temperatura spada. Nie wiesz, czy można je przycinać i kiedy należy to zrobić w przypadku, gdy roślina jest zbyt duży?

Ponieważ prawdopodobnie będziesz utrzymując je w garnku, które będą ograniczać ich rozmiar niektórych, ale prawdopodobnie będziesz nadal chcesz przycinać, aby utrzymać je do rozsądnego rozmiaru. Czytaliśmy, że cytrusy nie lubią silnego cięcia (robi wiele na raz), a można przycinać tylko o każdej porze. Oto dobra dyskusja na przycinanie cytrusów – kliknij na link do dyskusji.

Mam pytanie, które mam nadzieję, że można odpowiedzieć. Mam Meyer Lemon Tree na moim patio. Cytryny wydaje się zawsze chce rosnąć mocno na bok i drzewo chce przewrócić. Próbowałem postawienie go jednak stawka po prostu nie jest wystarczająco silny, w pojemniku a także pochyla się w ten sposób. Jakieś pomysły?

Może trzeba przycinać ciężki strony drzewa z powrotem, aby pomóc nawet go, po prostu nie robić zbyt wiele naraz, zwłaszcza o tej porze roku albo może szokować drzewa. Czasami będziemy wspierać ciężki oddział z grubym stosie bezpośrednio w branży dzięki czemu może spocząć na górze stosie. To najlepsze, co mogę myśleć w tej chwili. Mam nadzieję, że to pomoże.
T

Jakieś cztery lata temu moja córka (3 lata w tym czasie) chciał zasadzić nasiona cytrynowe ze sklepu kupił cytryny. Zrobiłem go sobie humor, proszę ją i po prostu zobaczyć, co by się stało. Skończyło się z czterech małych drzew. Stracił jeden to zeszłej zimy, ale dziś przeniósł większy od pozostałych trzech do większego garnka i przechowywane dwa pozostałe w drugim naczyniu. Żyjemy w stanie Iowa, więc drzewa wychodzić na zewnątrz w lecie i wewnątrz w zimie. Nigdy nie mieliśmy kwitnie lub owoc. Będziemy zawsze? Uwielbiam zapach liści kiedy pocierać liść między palcami. Wydziela wspaniały cytrynowy zapach!

FYI … natknąłem swojej stronie z postu Pintereście.

Mogłeś kupił cytrynę z „regularnego” sklepu, i to jest w zasadzie rośliną wykastrowane: niezdolny owocowanie, mimo że rośnie dobrze. Spróbuj użyć ziarno organicznych: te zwykle owocować ponieważ nie są hybrydy lub nasion GMO i będą owoce. Powodzenia

Czy to normalne, że nowe owoce Eureka i Myer odpaść? Niewielu z kopalni robi … a jeśli nie jest, to, co zrobiłem źle. I rozpocząć Calamodin z nasion i wszystkie są rosnące w doniczkach. Jak długo będzie to początek kwitnienia i owocować. Dziękuję Ci!!

Zazwyczaj nasze cytrusy spadną owoce, jeśli nie ma wystarczającej ilości wody lub w garnku, a gleba jest coraz uszczuplone składników odżywczych. Upewnij się, aby woda i ściółka dobrze. Jeśli chodzi o calamodin, nie mamy odpowiedź. Kupiliśmy nasze w rozmiarze 5 galonów w przedszkolu i było już owocowania. Myślę, że wiele zależy od warunków uprawy i pielęgnacji.

Witam, zastanawiałem się, że masz swoje nasiona. Czy po prostu je z cytryną w sklepie spożywczym? Czy może je kupić?

Ponadto, należy go pozostawić na zewnątrz przez całą zimę, czy też dostosować je? A jeśli zostawisz go, co strefa ty mieszkasz?

Byłoby to bardzo pomocne! Fantastyczny pomysł!

Hannah, uratowałem nasiona calamondin z samego owocu. I umieścić go w plastikowym kubku z 1/4 szklanki wody do wykorzenienia … potem posadzić go w małym garnku. Ja po prostu przeniesione do większego garnka później. Mieszkam na Florydzie i po prostu pokryć je podczas gwałtownego feeze. Moi cytrusowe w puli są w moim pokryte Lanai. Goodluck jeśli zdecydujesz się rozwijać go z nasion. I cieszył się widząc, że rosną … Nie wiem, jak długo będę musiał czekać, aby zobaczyć, że ponoszą niektóre owoce.

Nie rosną nasze z nasion, ale kupił ją w szkółce w wielkości galon. Jesteśmy w Południowej Kalifornii, więc nie ma potrzeby, aby nam przynieść to. Ci, którzy wprowadzają go w tym celu, aby chronić go przed mrozem. Przynieś je przed pierwszym mrozem i zabrać go z powrotem po rzeczy rozgrzać ponownie. Wiem, że niektórzy ludzie dadzą mu trochę „świeżego powietrza” w okresie zimowym w dniach rozgrzewa, a następnie przywrócić je ponownie w nocy, ale to zależy od tego, jak wygodne, że jest dla ciebie.

Zastanawiałem się, gdzie jest najlepszym miejscem do zakupu drzewa cytryny? Naprawdę chcę się rozwijać jeden!

Kiedy mieszkałem w Kalifornii poznałam drzew cytrusowych z czterech wiatrów plantatorów. Ich drzewa były we wszystkich miejscowych szkółkach. Odkąd przeniósł się do Tennessee szkółki nie niosą cytrusy, więc wysłałem do wapna kaffir z nimi i przybył perfekcyjnie, rosły bardzo szybko, i mam owocom 2nd sezonu (choć było to liście chciałem). Miałem doniczkowy Cytryna Meyera przez lata tu i po prostu wprowadzają je w domu w okresie zimowym. I umieścić go w słonecznym miejscu i przycinać je z powrotem, aby go bardziej w domu. W ubiegłym roku miałem około 50 cytryn. Jest kwitnienia teraz do następnej uprawy owoców i sprawia, że ​​ładny dom zapachem. Właśnie używać suchej cytrusowy / awokado jedzenie i to działa dobrze.

Jeśli można znaleźć dobrą lokalnego przedszkola, że ​​jest gdzie radzimy. Mamy tu kilka w tak Cal kochamy.

Czy jest jakaś szansa, by rozważyć dzielenie się ulubionymi dziecinne? Jestem także w tak Cal (East Ventura County), i chciałbym, aby sprawdzić je na zewnątrz. Dzięki za dokładny, informacyjny, zachęcając blogu!

Próbowałem rosnące drzewa cytrynowe ubiegłym roku niektóre wyprodukowania jednego cytrynowy wyglądał jak papryka są one przypuszczać, aby wyglądać.

Co za wspaniałe drzewa! To absolutnie przypomina mi nasze wycieczki do Włoch. lt; 3 Jesteśmy także w południowej Kalifornii i mieć karzeł Eureka, jak również. Jak duże z puli jest to, że jesteś przy użyciu? Kocham kształt urn i byłby szczęśliwy, że nasze stałe wbita w pobliżu naszego patio. Ponadto, jak się ustawić linię skropliny? Ma działać przez dno i do powierzchni? Mamy nadzieję, że nasze drzewo patrząc szczęśliwy jak twój!

Biały na ryżu Para

Hi Rachelle,
Dzięki! Kochamy naszą Lemon Tree. Uważamy, że jest to około 26- średnica. Kształt urna jest ładna, ale uczyni to prawie niemożliwe, aby przeszczepić, jeśli kiedykolwiek chciał. To zawsze jest coś do rozważenia podczas sadzenia w kształcie urny. Linia Drip zbliża się aż do dna, a także mamy bardzo duże otwory wiercone w podstawie zachować korzenie zatykaniu się otworów (co nieuchronnie stanie z otworów drenażowych giełdowych.) nadzieję, że pomoże.

Białe na Rice Para

Drzewo wygląda pięknie! Właśnie kupiłem jakiś miesiąc temu i trzymamy kciuki będzie to przeżyć! Zastanawiałem się o podlewaniu. Nie mamy możliwości dla systemu kroplówki, byłoby sensu podlewania dwa razy dziennie? Jesteśmy w Santa Clarita, a temps są na ogół w latach 80. do 90. już teraz i bardzo suche. Ponadto, co o nawożeniu?

Biały na ryżu Para

Hi Tina,
Mamy kapie ustawiony na co drugi dzień w lecie. Od ciebie są tak młodzi, raz dziennie, powinno być więcej niż wystarczająco, aby pomóc im ustalone. Większość wszystkie cytrusy, zwłaszcza jeśli w doniczkach, uwielbiam być karmione. My najczęściej korzystają Bo jakieś stałe nawozy organiczne będą miały PUP ‚cieczy nawozów organicznych ryje kopać je. Mamy nawozić raz na 2 miesiące i że dobrze współpracuje z naszych ustalonych roślin. Oni prawdopodobnie skorzystali z częstszych karmień, gdy byli młodsi, choć.

Patrzę na sadzenie kilka drzew owocowych w pojemnikach tej jesieni. Ile lat miał drzewo cytryny, kiedy kupił go? I jak długo przed zaowocowały? Zauważyłem również na swojej stronie internetowej, że masz drzew brzoskwini. Czy te owocują w pierwszym roku i zajmuje trochę czasu, zanim się rozwijać? Chciałbym żadnego wglądu masz na ten temat. Kocham swoją stronę internetową! Przechowywać wielkie blogi i zdjęcia nadchodzi!

Biały na ryżu Para

Mamy zakupione kilka drzewek cytrynowych w ostatnich latach (2 Eureka, 1 Meyer). Wszyscy byli w 5 gal. pojemniki i wszystkie były produkujących owoce od początku. Owoc drzewa brzoskwini, ale tylko nasza biała brzoskwinia ma się żadnego smaczne owoce w ciągu ostatnich kilku lat. Ciągle próbuje dowiedzieć się, jeden z oryginalnych drzew Ogrodu (brzoskwinia), które rozwinęły się piękny owoc pierwszego roku ruszamy się, to nic bardzo smaczne we wszystkich kolejnych latach. So Cal nie jest najlepszy teren dla drzew brzoskwini, ale wciąż można dostać jakieś fajne owoców rocznie.

Dobry ogrodniczego powodzenia i dziękuję za komplementy!

Mieszkam w klimacie, gdzie temperatura spada do wartości jednocyfrowych w okresie zimowym, więc przenieść doniczkowy drzewa cytrynowego do garażu podczas chłodniejszych miesięcy. Używam kilka lampek roślinnych, zamieniając je w nocy, gdy temperatura spada i wyłączać w ciągu dnia. I wody, ile potrzeba. Mam drzewo na furnature Dolly więc mogę go przenieść na zewnątrz w ciepłe dni. To nie jest idealne, ale trzyma drzewo żyje, a ja się ton cytryn.

Biały na ryżu Para

Bogdan- żyjemy w południowej Kalifornii i nasze zimy są bardzo łagodne. drzewa cytrusowe zrobić bardzo dobrze w naszym regionie. Jesteśmy bardzo szczęśliwi!

Czy coś w tym pracy w chłodniejszym klimacie, jeżeli zostały podjęte wewnątrz w zimie? Zawsze chciałem cytrynę i / lub pomarańczowe drzewa, ale żyją w stanie Indiana.

Zostawiam w Bostonie. Moje drzewa cytrynowe z cytryn rozpoczęto Kupiłem w moim sklepie spożywczym. Spośród trwało około 5 lat, ale mam moje pierwsze cytryny rośnie. W lecie są poza pisarza i dostosowania ich do środka.

Żyjemy w miejscu, gdzie robi się w nastolatków kilka razy w roku (południowy zachód Georgia). Kładę oszklone garnek karłowatej Myers Lemon na szczycie kółek i wsunąć go pod nawisem mojego ogródka, gdy oczekuje się, aby zamrozić. Mam prawdopodobnie 15 cytryn na nim teraz; nie miałem żadnych ponieważ kupiłem go. Karmili je raz w miesiącu rozcieńczonym 20-20-20, 1 łyżeczka / galon wody. Co drugi miesiąc dodać 1 łyżeczka soli Epsom. I w końcu zorientowali się, co sprawia, że ​​jest szczęśliwy!

Niedawno przeczytałem, że drzewa cytrynowe jak sól Epsom, ale nie określił, ile się da i kiedy. Muszę spróbować. Czy rozpuszczenia soli Epsom w konewka?

Kim i Diane,
Diane, proszę opisać swój system nawadniania. Próbuję dowiedzieć się, ile wody jest zbyt wiele bez zabijania moich drzew. Dziękuję Ci.

BTW, Diane, moja narzeczona zostały mówić o założeniu bloga smakoszem na chwilę i teraz Twój blog zainspirował mnie do get it going-dziękuję! http://www.maneesadventures.com

RELATED POSTS

 • Lemon tree wewnątrz, cytryna drzewo w środku.

  Główna | Wyszukiwarka | strona główna | Morton, J. 1987. Lemon. s. 160168. W: Owoce ciepłych klimatach. Julia F. Morton, Miami, Floryda. Citrus limon Opis Pochodzenie i dystrybucja odmiany…

 • Wnętrza cytrusowe i drzew owocowych, kryty cytryna drzewo troska.

  Jeśli lubisz słodkie i pyszne świeże owoce zbierane prosto z drzewa, dlaczego nie rozwijać swój własny owoc pomieszczeniu? Szeroki wybór krytych drzew owocowych i drzew cytrusowych wewnętrznych…

 • Jak Grow gumy Drzewo 11 kroków …

  Mogę wyhodować roślinę gumową z łodygi rośliny? Tak, że można rozpocząć roślin drzewa kauczukowego z łodygi. Spróbuj przez zanurzenie w wodzie trzpień i umieszczenie go w bardzo słonecznym…

 • Jak Grow eukaliptusa drzewo …

  Przegląd drzewa eukaliptusa należą do rodziny Mirtowate, który obejmuje około 700 gatunków obu szybko rosnących drzew i krzewów. Zdecydowana większość odmian są australijskich tubylców. Drzewa…

 • Jak Grow Bonsai Tree – Your …

  Jeśli jesteś nowy w bonsai, to jest bardzo ważne, aby zrozumieć, hobby, zanim kupisz jeden z tych spektakularnych roślin i zacząć troszczyć się o siebie dla siebie. Drzewo bonsai jest czymś…

 • Mój sąsiad – the – drzewo hater, zielony laurowy drzewa.

  Pisałem kilka razy o nasz dom jest położony na treed wąwozu. To naprawdę piękne i jest częścią atrakcją naszego domu. Oczywiście naszym podwórku jest również wypełniona drzewami, tak jak każdy…

Comments are closed.