Palatab

Informacje na temat Radiant Zdrowia …

Informacje na temat Radiant Zdrowia ...

Radiant zdrowotne sauny.

Przepływ węgla – dalekiej podczerwieni Miękka ciepła Nawet technologia przepływu. Utrzymuje optymalną długość fali dla głębiej penetrującym ciepło dalekiej podczerwieni, która zwiększa detoksykacji, klimatyzacja krążenia i ulgę od mięśni i stawów bóle.
Biodegradowalne Nietoksyczny długotrwałe drewna (Canadian Hemlock) i leczenie.
Bardzo niskie EMF i EMRS.
Barwa światła Terapia wliczony.

Nowa generacja dalekiej podczerwieni sauny.

Wspólną skargą na temat sauny na podczerwień jest nieprzyjemne uczucie „zimnych”, gdzie nie docierają fale upałów podczerwone ciało, a także „gorące punkty” siedzącego naprzeciwko starego stylu ceramicznych lub metalowych promienników podczerwieni.

Radiant Zdrowie Sauny ™ wyposażone krawędź tnąca systemu grzewczego CarbonFlow ™ z Japonii. Ściany do ściany panele ciepła węgla otoczyć kąpiący się głęboko penetrującym ciepło dalekiej podczerwieni fale podczerwieni w Vital Strefie wyjątkową wygodę i maksymalną potu.

Doświadczenie w podczerwieni

Daleko ciepła podczerwieni jest formą energii, która bezpośrednio ogrzewa obiekty. Ludzkie ciała w naturalny sposób wysyłać i odbierać fale podczerwieni, które są częścią widma elektromagnetycznego w zakresie wszystkich częstotliwości elektromagnetycznych.

Japońscy naukowcy medyczne wskazują, że fale dalekiej podczerwieni w obrębie strefy Vital cząsteczek przyczyną wodnych rezonować lub wibrować, co może przyspieszyć uwalnianie toksyn z organizmu.

Far Infrared VS Konwencjonalne Sauny

Dzisiejsze tempo życia może uniemożliwić nam, ale liczne badania medyczne pokazują, że głęboka pocenie ma wiele korzyści zdrowotnych aktywnie pocenie się na codzień.

Podczas kąpieli w saunie dalekiej podczerwieni, rdzeń temperatura ciała wzrasta powoli, a naczynia krwionośne rozszerzają się, zwiększając przepływ krwi. Jak ciepła z ruchów krwi w kierunku powierzchni skóry, układu nerwowego organizmu wysyła sygnały do ​​milionów gruczołów potowych, obejmujących organizm, pobudzając potu.

Far sauny na podczerwień przeniknąć 1.5 „do ciała wywołującą 2-3 razy więcej potu niż w konwencjonalnych saun, przesiedlające toksyny i metale ciężkie i łagodzeniu bólu, podczas gdy otaczające powietrze pozostaje w komfortowej temperaturze [zazwyczaj pomiędzy 115-140 stopni F]. Niższy zakres ciepła jest bezpieczniejszy dla zainteresowanych na temat czynników ryzyka chorób układu krążenia, które mogą się spotkać w starym stylu saun gorącym powietrzem.

Konwencjonalna sauna musi polegać wyłącznie na drodze pośrednich ciepła: konwekcja (prądy powietrza) i przewodzenia (bezpośredni kontakt gorącego powietrza ze skórą) wywoływać skutki ogrzewania. Dalekiej podczerwieni w saunach, mniej niż 20% energii podczerwieni ogrzewa powietrze wychodzące ponad 80% dostępnych bezpośrednio przekształca się w ciepło w naszym ciele, pozwalających na większą głębokość wnikania ciepła z otaczającego powietrza utrzymuje się w stosunkowo niskiej temperaturze. Różnica ta wyjaśnia bezprecedensowe korzyści zdrowotne daleko sauny na podczerwień nie osiągalne w konwencjonalnych saun.

Nie tylko w dalekiej podczerwieni terapii sauny zapewnić ulgę w bólu na objawy reumatoidalnego zapalenia stawów, fibromialgii, bólu pleców, oraz wiele innych dolegliwości układu mięśniowo-szkieletowego, ale może wyeliminować toksyny bezpośrednio przez skórę.

Podczerwieni sauny terapia jest skuteczna w usuwaniu zarówno lipofilowych toksyny (tłuszcz) oraz przechowywane już toksyn we krwi, zmniejszenie poziomu metali ciężkich, takich jak aluminium, rtęć i kadm, jak pestycydy, herbicydy, PCB i węglowodoru residues- wszystkie toksyny powszechnie odebrany z naszego środowiska.

Kliknij na zakupy do Radiant Health Saun

Czym jest EMR?

Promieniowanie elektromagnetyczne (PEM) mogą być emitowane z wielu form technologii, takich jak linie energetyczne, okablowanie domu, lotniska i radar wojskowy, podstacji, transformatorów, komputerów i urządzeń. Jeśli otrzymana w znacznych dawkach, EMR został uznany za rakotwórczy. W marcu 1990 roku, Agencja Ochrony Środowiska zaleca EMR uznać za czynnik rakotwórczy klasy B – w szeregach formaldehydu, DDT, dioksyny i PCB.

Doświadczenia wykazały, że EMR może spowodować uszkodzenie komórek w sposób, który jest potencjalnie rakotwórcze, powodując także innych problemów zdrowotnych, takich jak nowotwory mózgu, wady wrodzone, poronienia, przewlekłe zmęczenie, ból głowy, zaćma, choroby serca, nudności i ból w klatce piersiowej. Energia elektryczna jest częścią naszego codziennego życia, ale jest inteligentny, aby zachować ostrożność podczas wystawiania się na wyższe poziomy EMR.

Jak możemy zmierzyć EMR?

Poziomy EMR są mierzone przy pomocy przyrządu zwanego Gaussmeter. Od EMR spada wraz z odległością, ważne jest, aby mierzyć go prawidłowo. Na przykład, gdy urządzenie emituje EMR, takich jak kuchenki mikrofalowe, to może mierzyć 30 milligauss z bliska, ale jeśli krok dwie stopy z dala od kuchenki mikrofalowej i zmierzyć poziom EMR znowu będą znacznie niższe.

Czy sauny na podczerwień emitują EMR?

W saunie na podczerwień użytkownik siedzi w ciągu kilku cali grzejniki więc jeśli poziom EMR są wysokie, nie trzeba luksus siedzi kilka stóp dalej. Szwedzkie Standardy stanowią, że są bezpieczne poziomy EMR 2 milligauss lub mniej w punkcie styku ciała.

Na dzisiejszym rynku, inne firmy sauny na podczerwień twierdzą, że są niskie w EMR lub mają specjalne ekranowanie EMR, ale przy pomiarze Gaussmeter te sauny na podczerwień mają poziomy EMR, które często mierzą się w przedziale od 10 do 100 milligauss w punkcie zetknięcia ciała.

Kliknij na zakupy do Radiant Health Saun

Kolor Terapia Światłem

Czerwony zaleca się w leczeniu zakłócane obiegowych, mięśnie i serce.

Kliknij na zakupy do Radiant Health Saun

Prywatne Odzyskiwanie Story

Moja Poprawa fibromialgii

Wiedziałem, że jestem w tarapatach, kiedy nie mogłem trzymać kubek kawy lub obrócić klamkę jedną ręką, ponieważ spowodowałoby to mi tak silny ból stawów. Moja historia z fibromyalgia rozpoczął w 1996 roku uważałem sobie zdrowy i aktywny 36-letni mężczyzna, który został zatrudniony jako strażak przez jedenaście lat. Muszę przyznać, że jestem trochę ćpunem adrenalina i cieszył uczestnicząc w różnorodnych zajęć na świeżym powietrzu. Byłem na Whistler Mountain patrolu wolontariuszy narty, ratowników górskich, i był zapalonym biała woda kajakarz.

Zaczęło się z obustronnym bólu kolana. Byłem pchania moje ciało za dużo na kilka ratunkowych i został przesadza moje rakieta sport, ale zwykle odpoczynku i rehabilitacji niewiele zrobił, aby złagodzić ból. Po prostu, kiedy myślałem, że jestem na dnie beczki, odkryłem, nie było jeszcze dużo miejsca pode mną. Po sześciu miesiącach, ja również opracowane ból w nadgarstkach, kostkach kciuki, kości ogonowej, itd. Wydawało się, że każda część ciała i nadużywane musiałby ostry ból w tej okolicy następnego dnia. Wkrótce dowiedział się, że gdybym zignorował ból i prowadzona, moje objawy po prostu wydawało się jeszcze gorzej.

W końcu dotarł do etapu, w którym ledwo mogłem chodzić bloku miasta i nie może trzymać się telefonicznie lub pisać w moim dzienniku. Na szczęście, miałem bardzo wspierające rodziny i przyjaciół. W pewnym momencie moja zaradni i cierpliwa matka nawet ciągnąc czasopism naukowych z bibliotek uniwersyteckich i czyta mi je przez telefon, który miałem podparte przeciwko głowie, leżąc w łóżku. Nie wiem, jak mogłem poradził sobie bez tego całego wsparcia.

W moim poszukiwaniu odpowiedzi, miałem liczne testy laboratoryjne i udał się do wielu specjalistów. Ponieważ nic nie pokazał się w tych testach, jeden lekarz zasugerował nawet, że musi to być wszystko w głowie. Myślałem, że to łatwe zewnątrz. Miałem szczęście mieć bardzo miły lekarz, który znał mnie od czasów zespołu ratownictwa i wierzył moje objawy były prawdziwe. I został skierowany do innego reumatologa, którzy zdiagnozowali u mnie „fibromialgii” (FM). Ulżyło mi, by w końcu mieć diagnozę i „etykietę” fibromialgii udało się zaspokoić moją firmę ubezpieczeniową, więc mogłem zebrać długotrwałej niepełnosprawności.

Około osiem miesięcy po tym, jak był wolny od pracy, inny strażak w mojej załogi czterech człowiek zszedł z podobnymi objawami zmęczenia i bólu mięśni i był niezdolny do pracy. Żarówka zapaliło się światło: być może były narażone na niektórych toksyn w pracy i to zapoczątkował spiralę wyniszczających objawów. Zacząłem intensywnie badać ekspozycji toksyny i odkrył, że wiele objawów były identyczne do tych z fibromyalgia. Ale podczas gdy moja fibromyalgia mogą być toksyczne związane, myślałem, że był wyjątkiem, dopóki nie uczestniczyło Międzynarodowe Sympozjum Medycyny Funkcjonalnej w 1996 roku.

Podczas trzydniowej konferencji wielu czołowych badaczy w fibromialgii i syndrom chronicznego zmęczenia stwierdzono, że większość ich pacjentów z tym zaburzeniem nie miał problemów z ich jedna faza i faza dwóch szlaków detoksykacji. Ich toksyczne obciążenia były wysokie, a jeśli pracowali na zmniejszenie tego obciążenia, ich objawy często znacznie się poprawiła. To naprawdę poruszył ze mną, bo ja już połączona z kilkoma ludźmi, którzy w pełni poprawiła się fibromialgię i przewlekłego zmęczenia i oni wszystko zrobić te same rzeczy: poprawić swoją dietę; zmniejszyły ich poziom stresu; podjął stopniowy program ćwiczeń, a nie jakiś poważny odtruwające.

Mimo, że mój odzyskanie zajęło mi to dużo wysiłku, że było warto, bo był w stanie powrócić do pełnego czasu pracy. Mimo, że nie jestem jeszcze w 100%, jestem coraz bliżej cały czas. Ja przeglądu niektórych rzeczy tutaj, że pracował dla mnie w nadziei, że inni mogą korzystać. Ja również związany z kilku stron z bardziej przydatnych informacji.

Poprawa snu

Większość osób z FM mają problem z ich głębokiego snu (stadium 3 i 4), jak fale Alpha wtrącać się wolniejsze fale delta. Niestety, większość hormony wzrostu są produkowane w tym głębokiego snu, co tłumaczy problemy z odzyskaniem przed urazami. Zacząłem z niskiej dawki trójpierścieniowych leków (nortryptylina), a następnie włączony do dziurawca, który jest prekursorem serotoniny. SAMe i 5HTP również zwiększyć poziom serotoniny. Eksperymentować, aby dowiedzieć się, co działa najlepiej dla Ciebie.

Obniż Toxic Obciążenie

 • Usuń toksycznych środków czyszczących z domu.
 • Minimalizujących narażenie na perfumy i wody kolońskie (produkty ropopochodne) oraz nowe elementy, które wydają się poważnie off gazu. Jeżeli wytwarzany produkt ma silny zapach, są szanse, że to uwolnienie niektórych substancji chemicznych w powietrzu.
 • Dokonaj sypialni, jak zdrowe środowisko, jak to tylko możliwe. Usuń wszystko, co może wydzielać gazy i zminimalizować ekspozycję na EMR (promieniowanie elektromagnetyczne), umieszczając swój budzik z dala od ciała podczas snu. Można umieścić torby zeolitu (popiół wulkaniczny) na przeciwległym końcu do sypialni, gdzie kładzie głowę. Ma ładunek jonów ujemnych, które przyciąga pleśni. Można również umieścić niektóre z zeolitu na mniejsze torby w lodówce, aby utrzymać świeżość produktów znacznie dłużej. Dobrym źródłem popiołu wulkanicznego jest www.leevalley.com. (Artykuł nr KD401)

Dzisiaj jesteśmy narażeni na działanie substancji chemicznych i metali ciężkich w naszym powietrza, wody i żywności w ilościach niespotykanych. EPA szacuje, istnieje ponad 20.000 substancji chemicznych, które nasz organizm nie może metabolizują. PCB, dioksyny, furany, metale ciężkie, herbicydy, insektycydy, ksylen, etylobenzen i ftalany są tylko niektóre z toksyn, które gromadzą się w naszym ciele.

Pocenie się w saunie na podczerwień jest bardzo skuteczny w zmniejszaniu toksyny i metale ciężkie. Far sauny na podczerwień mają komfortową temperaturę 115 – 140 ° F (vs. 180 – 210 ° C w konwencjonalnej sauny), ale można się przejmować dwa lub trzy razy tyle. Ciepło dalekiej podczerwieni wnika również 1,5 cala pod skórą, mobilizując głębokie siedzących toksyny i daje znaczną ulgę w bólu. Pocenie się przez skórę pozwoli zmniejszyć toksyczne obciążenie przy stres off wątrobę i nerki.

„Sauna wykorzystywane do być traktowane jako luksus, ale badania teraz potwierdzić, że dieta i chemia środowiskowe są przyczyną 95% nowotworów. Ponadto, w pierwszym pokoleniu człowieka znajdującego się w takiej bezprecedensowej mnóstwo codziennych chemikaliów, dowiedzieliśmy się, że przechowywane lub undetoxified chemikalia mogą naśladować żadnej choroby. „Nieuleczalne” choroby przewlekłe, które były uważane nie mają znana przyczyna często znikają po toksyczne chemikalia nie ma. od sauny dalekiej podczerwieni jest najbezpieczniejszym, najbardziej skutecznym i ekonomicznym sposobem depurating przechowywane toksyn, to czyni go koniecznością dla gospodarstw domowych. „

Sherry A. Rogers Center M. D. Northeast Medycyny Środowiska: Autor detoksykacji or Die i Wellness Against All Odds

Obniż poziom rtęci

Jeśli temperatura pierwszą rzeczą, w godzinach porannych jest jeden lub więcej stopni C poniżej normy, możesz mieć problemy z tarczycą, mimo że badania laboratoryjne nie wskazują na jeden. Rtęć może często wpływać na tarczycy. Jestem obecnie bada różne sposoby można wykorzystać do odzyskania funkcji tarczycy. Obniżenie stężenia rtęci jest dobrym miejscem, aby rozpocząć.

 • Badania wykazały, że te fibromialgii mają niskie poziomy tlenu do tkanek, ale nadmiernego wysiłku może być szkodliwe dla cierpiących na fibromialgię. Powoli zwiększać intensywność i czas trwania jakiegokolwiek wysiłku przedstawisz, uważając, aby zminimalizować liczbę skurczów ekscentrycznych, co oznacza, rozciągający mięśnie pod obciążeniem. Na przykład, mając coś ciężkiego w swoje ręce i dotarcie do umieszczenia go na górnej półce będzie ekscentryczny skurcz.
 • Spacerować. I wiernie szedł w gumowanej torze i bardzo powoli zwiększać dystans i prędkość w ciągu wielu miesięcy.
 • Wyciągnij delikatnie. Znalazłem dobrą książkę na rozciąganie o nazwie „The Stark Reality rozciągania” przez dr Steven D. Stark

Chociaż miałem wiele trudności na początku, znalazłem książkę Herberta Bensona, „Odpowiedź Relaks”, dobre miejsce, aby rozpocząć.

 • Eat organiczne w miarę możliwości.
 • Unikaj żywności przetworzonej oraz zwiększenie konsumpcji warzyw.
 • Dodaj morze warzyw do zupy i gulasze, aby swoją dietę bardziej zasadowy.
 • Wypić małą szklankę wody z octu jabłkowego podczas posiłków, aby pomóc w trawieniu.
 • Unikać cukrów, aby nie karmić grzybów i innych robaków, które rozwijają się w organizmie. Pasożyty i grzyby wytwarzają endotoksyny, które dodają do toksycznego ładunku. Stewia jest doskonałym substytutem.
 • Kefir może pomóc w przywróceniu przyjaznych bakterii.
 • Większość naukowców wykazały, że ich pacjenci mają problemy FM złego wchłaniania, często z powodu dysbioza jelit (znowu te zwierzątka), dzięki czemu są niskie w wielu ważnych składników odżywczych.
 • Kiedy wprowadzić coś nowego, zacząć od małej dawki i poczekać kilka dni przed podwyższeniem. Nie popełnij błędu i nie wprowadzając zbyt wielu rzeczy na raz. Następnie, jeśli reagują i zwiększyć swój poziom bólu zbyt wiele, nie znają przyczyny.
 • Ekstrakt z pestek winogron jest bardzo korzystne w zmniejszaniu mój poziom bólu.
 • Weź minerałów codziennie, zwłaszcza magnez minerały i śladowe. (Przezskórne magnezu wchłania się dobrze).
 • Obróć różnych ziół i suplementów, aby pomóc przeciążony nadnerczy i / lub wątroby
 • The Body Ecology Diet Donna Gates
 • Stark Reality rozciągania przez dr Steven D. Stark
 • Złagodzenie Response Herberta Bensona
 • Uzdrowienie z Whole Foods Paula Pitchford
 • Medycyna alternatywna Guide – przewlekłego zmęczenia, fibromialgii i choroby środowiska przez Burton Goldberg

Bio. Randy Gomm licencjackie jest niezależnym badaczem badają różne protokoły detoksykacji.

Kliknij na zakupy do Radiant Health Saun

Informacja medyczna

Raport jest pierwszą w Kanadzie do testowania szerokiej gamy substancji chemicznych w średnich Kanadyjczyków z całego kraju, a to dowodzi, że toksyczne substancje chemiczne skażenie ludziom bez względu na to, gdzie mieszkają, jak stare są i co robią dla życia. „

 • 60 badanych dla 88 substancji chemicznych wykryto, w tym 18 metale ciężkie, pięć PBDE, 14 PCB, jeden perfluorowaną chemiczny, 10 pestycydy chloroorganiczne, pięć fosforoorganicznych metabolitów oraz siedem VOC.
 • 41 są podejrzane substancje rakotwórcze,
 • 53 to substancje chemiczne, które mogą powodować zaburzenia rozrodcze i szkodzą rozwojowi dzieci,
 • 27 to substancje chemiczne, które mogą zakłócać działanie systemu hormonalnego i
 • 21 to substancje chemiczne, związane z chorobami układu oddechowego

W wielu przypadkach, gdy ktoś ma do czynienia z przewlekłym problemem zdrowotnym często jest to kwestia toksyczności. Wielu lekarzy uważa obecnie, że „toksyczne obciążenia” tych pacjentów jest bardzo wysoki, a ich ścieżki detoksykacji są często zagrożone. Kiedy ktoś jest w stanie zmniejszyć toksyn i metali ciężkich w tych pacjentów, ich objawy często znacznie poprawić.

Wiele osób cierpi też nieświadomie zatrucia rtęcią lub innymi metalami ciężkimi, takimi jak ołów i aluminium. Sauna na podczerwień jest nieoceniony w przyspieszenie procesu usuwania tych metali toksycznych.

Poprzez podniesienie temperatury rdzenia i utworzenie „przegrzewania” skuteczna w podczerwień zwiększa również liczbę parametrów układu odpornościowego.

Sauna na podczerwień jest również bardzo skuteczny w znacznie redukując poziom bólu u osób cierpiących na zapalenie stawów, fibromialgii i innych przewlekłych stanów bólowych.

Inne zalety hipertermii u pacjenta przewlekle chorych

Leczenie hipertermii jest również jednym z niewielu rzeczy, która prowadzi do znacznego wzrostu poziomu hormonu wzrostu, ważnego hormonu, który pomaga w utrzymaniu beztłuszczowej masy ciała, w tym mięśni.

Do przewlekłego zmęczenia lub fibromialgii (FMS) pacjenta, leczenie hipertermii pomaga przywrócić normalne funkcjonowanie autonomicznego układu nerwowego. Jest to część systemu nerwowego, który reguluje nieświadome funkcje, takie jak napięcie mięśni, pocenie się, ciśnienie krwi, trawienie i równowagi. Rozregulowanie układu autonomicznego jest terminem używanym do opisania zmian w układzie nerwowym, które powodują wiele objawów przewlekłego zmęczenia i fibromialgią (FMS). bóle mięśni, nadmierne zapach ciała, dolegliwości trawienne, zaburzenia widzenia i zawroty głowy to tylko niektóre z wielu przejawów autonomicznego rozregulowaniem. Wielokrotne sesje terapii hipertermii może znacznie pomóc w przywróceniu normalnego funkcjonowania autonomicznego układu nerwowego.

Zalety sauny dalekiej podczerwieni

Wiele osób z chorobami przewlekłymi znaleźć wysokie temperatury wewnątrz regularnych saunie lub łaźni parowej do zniesienia. W tych systemach tradycyjnych, wewnątrz korpusu jest ogrzewana w pełni z powierzchni skóry. Nawet jeśli czujesz się bardzo gorąco w tych jednostkach, ogrzewanie jest dość płytko – zaledwie kilka milimetrów pod skórą. W saunie dalekiej podczerwieni, niewidzialne promienie światła pochodzą od kilku promienników podczerwieni. To światło podczerwone przenika w głąb tkanki tłuszczowej i mięśni ciała, tworząc mocniejszy odtruwające wpływ na głębszych tkanek ciała. Jak dobrze, ponieważ temperatura powietrza pozostaje znacznie niższy niż w tradycyjnej saunie, jednostka czuje się bardziej komfortowo. Pocenie często rozpoczyna się, zanim dana osoba czuje się bardzo gorąco w ogóle i jest bardziej obfite pocenie niż w tradycyjnej saunie.

Wreszcie, w przeciwieństwie do tradycyjnych saun i łaźni parowych, które często pozostawiają osoby uczucie wyczerpania, sauny dalekiej podczerwieni jest zazwyczaj dość energetyzujący. Wiele osób rzeczywiście z nich korzystać przed pójściem do pracy rano, coś, co nigdy nie zrobiłby z tradycyjnej sauny. Badania przeprowadzone głównie w Japonii sugerują, że sauna dalekiej podczerwieni ma szerszy zakres efektów terapeutycznych niż tradycyjne sauny i łaźnie parowe, a zwłaszcza do detoksykacji.

Od: chory i zmęczony? Odzyskaj swoje wewnętrzne terenu

przez: Robert O. Young, PhD.DSc.1999

Ze względu na poziom zanieczyszczenia jesteśmy narażeni na wiele i jej źródła, a także złe nawyki żywieniowe i ćwiczenia, wartość terapeutyczna regularne pocenie stała ogromna. Ma korzyści zarówno dla ciała i umysłu, a w rzeczywistości jest podstawową zaletą ćwiczeń.

Jednym z najlepszych ćwiczeń biernych jest promieniowanie cieplne z sauną na podczerwień, która wywołuje głęboki głęboki potu. Po około 30 minutach ekspozycji, naczynia krwionośne skóry rozszerzają się, aby umożliwić przepływ krwi do powierzchni w celu wspierania procesu chłodzenia. Miliony gruczołów potowych, obejmujących organizm jest podawany z płynu z krwi. Z kolei one opróżnianie do powierzchni skóry, co płukania dużych ilości toksyny, w tym kwasów i toksycznych metali ciężkich z organizmu.

Moje badania w ciągu ostatnich dwóch lat pokazują, że promieniowanie cieplne (podczerwone) sauny zapewnia następujące korzyści:

 • Przyspiesza procesy metaboliczne ważnych narządów i gruczołów, w tym gruczołów dokrewnych.
 • Hamuje rozwój wielopostaciowymi mikroform i tworzy „Reakcja Fever” z wzrostem temperatury, który je neutralizuje.
 • Zwiększenie liczby leukocytów we krwi.
 • Miejsca popyt na serce do cięższej pracy w ten sposób, wykonując go, a także produkujących spadek ciśnienia rozkurczowego (zaniżone).
 • Stymuluje rozszerzenie obwodowych naczyń krwionośnych, łagodzi ból zatem (w tym bóle mięśni) i przyspiesza gojenie się skręcenia, szczepu, bursitus, artretyzm, a objawy choroby naczyń obwodowych.
 • Wspomaga relaksację tworząc w ten sposób poczucie dobrego samopoczucia.

Dla tych, którzy nie są w stanie sprawować wystarczająco, niezależnie od przyczyny, sauny na podczerwień ciepło promieniowania jest doskonałym sposobem, aby uzyskać korzyści z ćwiczeń, bez nadmiernego naprężenia szkieletu, mięśni i tkanek związanych. Tacy ludzie mają jeszcze większą potrzebę ćwiczeń i sauny wypełnia rachunek.

Tytuł:Fala elektromagnetyczna Emitting Produkty – Funkcje nasilać Human leukocytów

Źródło: Int. J. Biometeorol 1993 września; 37 (3): 133-8

Ich streszczenia, autorzy stwierdzili, że materiały, które emitują promieniowanie elektromagnetyczne w regionie dalekiej podczerwieni, „znacząco zwiększone wewnątrzkomórkowe stężenie jonów wapnia, fagocytozę i blastogenetic odpowiedź limfocytów mitogenów. Wyniki wskazują, że materiały do ​​emitowania promieniowania elektromagnetycznego w dalekiej Zakres podczerwieni, które są powszechnie stosowane w Japonii do kosmetyku, środka terapeutycznego i celów konserwujących, pojawiają się w stanie wzmacniania funkcji leukocytów bez pobudzania uszkodzeniami oksydacyjnymi „.

Utrata masy ciała i układu sercowo-naczyniowego Korzyści z Radiant Health Sauna na podczerwień

Ponieważ organizm zwiększa produkcję potu do ochłodzenia się, twoje serce pracuje ciężej pompowanie krwi w większym stopniu, aby zwiększyć krążenie, dostarczanie korzyści kondycjonowania ciągłego wysiłku. częstość akcji serca, wzrost rzutu serca i metaboliczne stawki, zaś rozkurczowe ciśnienie krwi spada, dla poprawy ogólnej kondycji układu sercowo-naczyniowego.

W GUYTON za Textbook Fizjologii Medycznej, znajdujemy, że wyprodukowanie jednego grama potu wymaga 0,586 kcal.

Kalorie osoba 150 funtów normalnie spala się w 30-minutowych ćwiczeń:

SPORTkalorie Maraton 593 Energiczne racquetball 510 pokoi (crawl stroke) 300 Jogging 300 Kort tenisowy (szybka gam e) 265 jazda na rowerze (10 mph) 225 Gra w golfa (bez wózka) 150 Walking (3,5 mph) 150 Bowling 120 Cytat JAMA, o których mowa powyżej, toczy się stwierdzić, że „Wielu z nas, którzy prowadzą to zrobić, aby umieścić zapotrzebowanie na nasz układ krążenia, nie budować duże mięśnie nóg. Regularne korzystanie z sauny może nadać podobną stresu na układ krążenia, a jego regularne stosowanie może być równie skuteczne, jak oznacza klimatyzacji sercowo-naczyniowego i spalania kalorii, jak regularne ćwiczenia. „

Sauna Radiant zdrowia może zatem odgrywać kluczową rolę zarówno w procesie kontroli masy ciała i klimatyzacji krążenia. To byłoby bardzo cenne dla tych, którzy nie ćwiczą i którzy nie mogą ćwiczyć, chociaż chcą skutecznej kontroli wagi oraz program konserwacji fitness. Pozwala to również na większą różnorodność w każdym trwającym programie treningowym.

Niektóre organy odchudzania wierzyć, że nasze ciała używać tłuszczu do rozcieńczania toksyny. Jako sauny na podczerwień jest niedoścignionym Makuch z toksyn, jest to również świetny sposób, aby pozbyć się tłuszczu nasz organizm używanego do rozcieńczania toksyny jesteśmy przechowywanie.
Powtarzające Sauna Zabieg poprawia śródbłonka naczyniowego oraz zaburzenia funkcji u pacjentów z przewlekłą niewydolnością serca

Kihara T Biro S, Imamura K, et al

Journal of American College of Cardiology

06 marca 2002 (tom 39, Numer 5)

Uzasadnienie i projekt

Dwudziestu pacjentów z CHF klasy II lub III, a średnia wieku 62 15 lat badano. Frakcja wyrzutowa średnia wynosiła 38 przy 14%. Pacjenci byli w pozycji leżącej umieszczone w 60 stopniach C w podczerwieni promieniowania suchej sauny przez 15 minut, a następnie usuwa się i przechowuje w leżenia kocem przez dodatkowe 30 minut. Terapia Sauna przeprowadzano raz dziennie przez 5 dni w tygodniu przez 2 tygodnie.

Wszystkich pacjentów ukończyło badanie. Objawy kliniczne poprawie w 17 spośród 20 pacjentów było w postaci niezmienionej 3. Dwa tygodnie leczenia znacznie zwiększyły sauny% FMD (przepływ pośredniczy dylatacyjnej) w ulepszonej grupy, ale nie w postaci niezmienionej grupy. Stężenia BNP były niższe po 2 tygodniach leczenia, ale poziomy ANP i katecholamin pozostały niezmienione. Wymiar lewej komory późnorozkurczowy zmniejszyła się znacząco w porównaniu ze stanem wyjściowym. Nie było istotnej korelacji między zmianą% FMD i poprawy BNP (P lt; 0,0005).

Więcej referencje na detoksykację, leczenie podczerwienią, a skutki toksyn na organizm człowieka

Detoksykacji toksyn środowiskowych i Leków Pozostałości

Kliknij na zakupy do Radiant Health Saun

RELATED POSTS

Comments are closed.